HL Hotel Lechicka, Poznań
  1. Hauptseite
  2. Lechicka Restaurant
  3. Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Aufenthalt am
Abreise am

Imprezy okolicznościowe

Wesela, urodziny, rocznice, stypy...

Imprezy okolicznościowe to wydarzenia, które wiążą się zazwyczaj z silnymi emocjami, przełomem, początkiem lub końcem...kolejnym etapem w życiu.

Zazwyczaj świętujemy w restauracji urodziny, wesela, chrzciny, komunie. Spotykamy się z bliskimi również w momencie żałoby na stypach.

Są jednak również inne nietypowe okazje do świętowania w gronie najbliższych oraz przyjaciół. Poniżej przedstawiamy kilka z nich, a Państwa serdecznie zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego pod adresem e-mail: recepcja@hotel-lechicka.pl lub poprzez kontakt pod numerem telefonu: +48 697 900 213.

Bardzo sprawnie odpowiadamy na wszystkie zapytania i pozostajemy bardzo elastyczni w zakresie komponowania menu.

 

 

IMPREZA Z OKAZJI PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ


Świetnym powodem do celebrowania jest przejście na emeryturę. Ta impreza, także łączy się z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Wbrew pozorom przejście na emeryturę jest stresującym momentem życia. Nagle całe nasze życie ulega zmianie. Wydawać by się mogło, że nie ma nic lepszego od pozbycia się pracy i rozpoczęcia czasu "wakacji". Nic bardziej mylnego. Człowiek przyzwyczajony do pewnej rutyny lub bodźców, nagle doświadcza całkiem innego życia.


Aby oswoić ten czas, przejście na emeryturę można, więc celebrować! Osoby, które emerytura stresuje , mogą zaznać wejścia w nowy etap życia z pełną energią i w gronie najbliższych sobie osób.  Krótko mówiąc: świętujmy, bo idzie nowe!

 

STYPA 


Odejście bliskiej osoby, zawsze jest powodem wielkiego smutku. Organizacja stypy to dobra okazja do spotkania się z ludźmi, którzy również przeżywają stratę. Jest to moment na wspominanie, wymienienie się historiami związanymi z utraconą osobą. 


Jeśli osoba, którą pożegnaliśmy była radosna, lubiła się bawić i czerpać z życia, czemu stypa miałaby być pozbawiona pozytywnej atmosfery? Na takiej  stypie można puścić ulubioną muzykę osoby, która odeszła, przygotować pokaz zdjęć, zorganizować konkurs na najbardziej radosne wspomnienie. W zalezności od Państwa oczekiwań pozostajemy otwarci na propozycje, zapewnimy realizację każdego pomysłu. Zapewnimy spokojną kameralną atmosferę. Nasza restauracja miejsci ponad 120 osób. Możemy również wynająć naszą dużą salę konferencyjną z panoramicznym widokiem na Poznań na Państwa wyłączność w celu zapewnienia maksymalnego komfortu.  

BABY SHOWER


Na Zachodzie taka impreza to norma. Przyjście na świat dziecka, to z całą pewnością nowy etap w życiu rodziców. Jednak baby shower to nie jest tzw. pępkowe po urodzeniu się dziecka. W okresie, kiedy kobieta jest jeszcze w ciąży organizuje się imprezę, która ma za zadanie celebrację zbliżającego się nowego etapu w życiu.


Baby shower to impreza, którą może zorganizować zarówno obydwoje rodziców, jak również tylko młoda mama. Jest to impreza wesoła i przepełniona entuzjazmem. Młodzi rodzice dostają prezenty związane z narodzinami i wychowaniem dziecka, a nowy etap w życiu jest oswajany i witany z radością.


Pomysłów na atrakcje w czasie Baby Shower jest wiele. Można na przykład zorganizować konkurs wiedzy o dzieciach, umówić się na zabawne przebrania lub zorganizować konkurs na najzabawniejszą historię związaną z dziećmi. Wszystkie pomysły dozwolone, oby było miło i bezstresowo!

ŚLUB HUMANISTYCZNY


Kiedyś nikt nie słyszał o ślubach humanistycznych. Zwlaszcza  w Polsce, gdzie ślub kojarzony był jedynie ze ślubem kościelnym lub cywilnym. Jednak dzisiaj śluby humanistyczne są już bardzo popularne.


Na czym to polega? To ślub, który nie jest uwarunkowany religijnie. Jest to forma zawarcia malżeństwa, która zastępuje ceremonię kościelną. Jest bardzo popularny na Wyspach Brytyjskich i pełni funkcję dopełnienia ślubu cywilnego. W szkocji liczba zawartych ślubów humanistycznych przekroczyła już liczbę ślubów kościelnych!


W Polsce śłub humanistyczny nie jest prawnie unormowany i dla tych, którzy chcą prawnego zawarcia małżeństwa wymagana jest jeszcze rejestracja w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć jedynie taki ślub, a zrezygnować ze ślubu cywilnego i kościelnego. Tę decyzję pozostawiamy już parze młodej.


Taka ceremonia może być zorganizowana w miejscu jakie tylko zapragnie para młoda. Łódka? Las? Boisko do koszykówki? Hotel? Wszystkie chwyty dozwolone. Na takiej ceremonii para młoda może odczytać swoje własne przysięgi. Ślub prowadzi tzw. mistrz ceremonii.


GDZIE ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE?


Jeśli w domu mamy mało miejsca lub po prostu nie chcemy podejmować się organizacji całej imprezy samodzielnie, można znaleźć odpowiednią salę poza domem. Idealnym miejscem do orgaznizacji każdego typu imprezy jest Hotel Lechicka. Restauracja pomieści około 100 gości, a w razie potrzeby do dyspozycji są jeszcze większe sale konferencyjne, które z powodzeniem można zamienić w salę imprezową.


Organizacja imprezy w Hotelu Lechicka jest świetnym pomyslem, również ze względu na jedzenie. Menu ustalane jest wspólnie z organizatorami imprezy. Jeśli mamy gości, którzy nie jedzą pewnych składników, nie musimy samemu głowić się co dla nich przygotować. O to zadbają już kuchenni specjaliści z Restauracji Lechickiej. Oprawa, obsługa, potrawy i sala,  o wszystko zadba Hotel Lechicka. Goście mają za zadanie tylko dobrze się bawić!


Widzimy, że powodów do świętowania może być wiele. Oprócz świętowania pozytywnych zmian w naszym życiu, możemy celebrować również te mniej przyjemne np. rozwód. Stypa, również nie musi być przeprowadzona w smutnej i przygnębiającej atmosferze. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, wyczucia i potrzeb.


Jeśli po przeczytaniu tego artykułu zdecydowaliście się na organizację przyjęcia np. urodzin, chrzcin, komunii, osiemnastki, baby shower, divorce party czy ślubu humanistycznego, zapraszamy do konktaku z Hotelem Lechicka. Do dyspozycji gości jest przestronna, odnowiona Restauracja Lechicka, sale konferencyjne, które można zamienić w przestrzeń taneczą oraz wygodne pokoje.

Gościom imprezy oferujemy noclegi w naszym obiekcie.

 

Zapraszamy do kontaktu. Bardzo szybko odpowiadamy na Państwa maile:)

 +48 697 900 213
 recepcja@hotel-lechicka.pl

Sonderangebote

Sonderangebote und Pakete

zeig auf der Karte
Newsletter
Melden sich ein
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen