HL Hotel Lechicka, Poznań
  1. Hauptseite
  2. Lechicka Restaurant
  3. Sala weselna w Poznaniu

Sala weselna w Poznaniu

Aufenthalt am
Abreise am

Sala weselna w Poznaniu

OFERTA WESELA 2021/22

Bierzesz ślub i myślisz o organizacji wesela? Urządź swoją uroczystość weselną w Hotelu Lechicka w Poznaniu. Sprawimy, że ten dzień będzie taki, jaki sobie wymarzysz. Nasz hotel dopasuje się do Twoich potrzeb! Sala weselna Twoich marzeń czeka na Ciebie.

 

KAMERALNE PRZYJĘCIE WESELNE CZY DUŻE WESELE?

 

NIezależnie od tego czy planujecie małe, kameralne wesele w gronie najbliższych osób czy duże wesele z poprawinami - Hotel Lechicka to doskonałe miejsce na organizację weselnej uroczystości. 

W naszej ofercie znajdują się przyjęcia i bankiety weselne do 80 osób w Restauracji Lechicka oraz możliwość organizacji wesela nawet do 130 osób w jednej z sal konferencyjnych, która na czas uroczystości zamieni się w wymarzoną salę weselną.

ORGANIZACJA WYMARZONEGO WESELA

Hotelowa obsługa cały czas jest do dyspozycji gości i dba o każdy najmniejszy szczegół uroczystości weselnej. Nasi szefowie kuchni zapewniają doskonałe menu dopasowane do podniebień waszych i gości. Istnieje, także możliwość przygotowania oddzielnych potraw dla gości z alergiami na wybrane składniki pokarmowe. 

Marzysz o weselu z motywem przewodnim? A może w konkretnym stylu? Nasze sale można zaaranżować w dowolny sposób. Jesteśmy dla ciebie i chcemy, aby dzień twojego wesela był wyjątkowy i niezapomniany. 

Wiemy, że na wspaniałe wesela składają się różne elementy. Najważniejsi są oczywiście goście, potem znakomite menu, piękna oprawa, dekoracje, orkiestra, DJ...- wszystko znajdzie u nas swoje miejsce. Hotel Lechicka odpowie na Twoje potrzeby i stanie na wysokości zadania.  

Chcesz zorganizować, także poprawiny lub późne śniadanie dla swoich gości? Zajmiemy się całą organizacją.

Martwisz się, gdzie położysz spać swoich gości? Oferujemy możliwość noclegu, aż dla 200 osób. Dzięki dogodnej lokalizacji Hotelu Lechicka, Twoi goście bez problemu dotrą na miejsce uroczystości weselnej. Do dyspozycji jest, również duży parking.

SPECJALNE OFERTY WESELNE

Oprócz organizacji niezapomnianego wesela, oferujemy szereg wyjątkowych promocji: 

  1. 1. pokój gratis dla Młodej Pary (prosimy o zaznaczenie tej opcji od razu przy rezerwacji wesela)
  2. 2. powitanie Młodej Pary chlebem i solą

Wybierz wesele w Hotelu Lechicka. Możesz je zorganizować w dowolnie wybranym przez siebie stylu, ze specjalnie dopasowanym menu i wyjątkową obsługą. Chcemy, aby wszyscy goście, wyszli z wesela zadowoleni i wspominali ten dzień jako niezapomniany i magiczny czas!

 

Sonderangebote

Sonderangebote und Pakete

zeig auf der Karte
Newsletter
Melden sich ein
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen