HL Hotel Lechicka, Poznań
Walentynki 2020 w Hotelu Lechicka
  1. Homepage
  2. Hotel
  3. News
  4. Walentynki 2020 w Hotelu Lechicka

News

Date of arrival
Date of departure

Walentynki 2020 w Hotelu Lechicka

28 January 2020

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Jak co roku, 14 lutego przypada święto zakochanych. Gdzie je spędzić w Poznaniu? Hotel i Restauracja Lechicka zaprasza!

Romantyczne walentynki dla niej i dla niego w Poznaniu

W tym roku ku uciesze większości z nas, Walentynki odbywają się w piątek! Oznacza to, że możemy je bez zbędnych wyrzutów sumienia o niewyspaniu kolejnego dnia, uczcić na wieczornej kolacji, a nawet imprezie. To wspaniałe święto jest doskonałą okazją do celebracji miłości, ale również przyjaźni. Z tej okazji Hotel i Restauracja Lechicka zaprasza 14 lutego na wyjątkową kolację pełną afrodyzjaków, a kolejnego dnia na obiad i teatrzyk dla dzieci.

 

Prezent na Walentynki - walentynkowa kolacja pełna afrodyzjaków

Jedną z czynności, którą na pewno można zaliczyć do grupy najprzyjemniejszych jest jedzenie! Pyszne jedzenie we wspaniałym towarzystwie to doskonała forma świętowania dnia zakochanych. Wiemy o tym w Restauracji Lechicka, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś szczególnego - menu wypełnione daniami na bazie afrodyzjaków.


Na liście walentynkowych dań znajdziecie zarówno czekoladę z ostrym dodatkiem chili, jak i owoce morza, czy marynowanego bakłażana. To będzie prawdziwa uczta dla podniebienia oraz zmysłów! Zachęcamy do szybkiej rezerwacji stolików.

Menu walentynkowe jest dostępne w dniach 14-15 luty.

Romantycznie, a może rodzinnie? Wybór należy do Ciebie!

Walentynki możemy spędzić na luzie! Pójść całą rodziną na miły obiad lub kolację i cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Chcesz celebrować ten dzień romantyczną kolacją we dwoje? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować coś jeszcze w kolejny dzień po Walentynkach! Świetnym sposobem na uczczenie dnia miłości całą rodziną jest 15 lutego.

Spędźcie ten dzień w Restauracji Lechicka na rodzinnym obiedzie, a następnie weźcie udziału w spektaklu dla dzieci! Młode pokolenie na pewno będzie zachwycone, a rodzice znowu zyskają trochę czasu tylko dla siebie.


Zapraszamy do rezerwacji stolików oraz przyjścia na spektakl Teatru Kurtynka “Co nie tak z tym reniferem?” dnia 15 lutego o godz. 13”00. Bilet na teatrzyk kosztuje 25 zł. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, przez Facebook oraz na miejscu w Hotelu Lechicka.

 

 

Walentynki w gronie przyjaciół

Walentynki to dzień, który można spędzić również w gronie najbliższych przyjaciół! Przecież to świetna okazja do spotkania się i celebracji dnia zakochanych z przymrużeniem oka. Wybierzcie się na kolację i spędźcie ten czas świętując Waszą przyjaźń! Rezerwujcie stoliki już dzisiaj! Restauracja Lechicka zaprasza!

 

See on the map
Newsletter
Subscribe and join us
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close