HL Hotel Lechicka, Poznań
  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Hotel dla pracowników Twojej firmy

Hotel dla pracowników Twojej firmy

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Hotel dla pracowników Twojej firmy

Hotel dla pracowników Poznań

Poszukujesz noclegu w Poznaniu dla swoich pracowników? Hotel Lechicka oferuje komfortowe noclegi oraz możliwość wypoczynku po dniu pracy na wyjeździe służbowym.

Hotel również dla pracowników położony jest w spokojnej okolicy Poznania, w bliskiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się zarówno tereny zielone, jak i wszelkie potrzebne punkty usługowo-handlowe: sklepy spożywcze, apteka, bankomat. Taka lokalizacja umożliwia szybki dojazd nawet do ścisłego centrum miasta, a jednocześnie spokojną, cichą okolicę na nocleg.

Idealny hotel dla pracowników Poznań Lechicka oferuje klimatyzowane pokoje z darmowym dostępem do Wi-Fi. Każdy pokój wyposażony jest w TV, biurko, czajnik oraz prywatną łazienkę. Do wyboru są pokoje jedno oraz dwuosobowe, a także apartamenty dla 2 lub 3 osób.

Hotel dla pracowników powinien gwarantować spokój i możliwość odpoczynku po dniu ciężkiej pracy. HL od wielu lat wybierany jest jako miejsce noclegowe dla przedstawicieli handlowych, serwisantów, robotników, pracowników sezonowych. Nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do rezerwacji!
+48 697 900 213
recepcja@hotel-lechicka.pl

Hotel pracowniczy Poznań

Oferty specjalne

pakiety pobytowe i promocje

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się i dołącz do nas.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij