HL Hotel Lechicka, Poznań
  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Śniadania biznesowe

Śniadania biznesowe

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Śniadania biznesowe

Restauracja Lechicka zaprasza wszystkich na pyszne śniadania w rozsądnej cenie. Dopadł Cię głód podczas spaceru po mieście? A może jesteś w trasie i poszukujesz miejsca na dłuższy postój? Serwujemy śniadania w formie szwedzkiego bufetu, a więc na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Znajdujemy się tuż przy drodze krajowej nr 92, która biegnie przez obszar czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Oferujemy darmowe miejsca parkingowe zarówno dla aut osobowych, jak i autobusów. Zapraszamy serdecznie do zatrzymania się w naszym ośrodku i skorzystania z oferty śniadaniowej, jak i noclegowej.

Nasz obiekt idealnie nadaje się również na śniadania biznesowe. Zapewniamy doskonałą przestrzeń do spotkań z partnerami biznesowymi. Spotkanie przy śniadaniu przygotowanym przez naszych najlepszych kucharzy, daję gwarancję efektywnej rozmowy.

Oferty specjalne

pakiety pobytowe i promocje

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się i dołącz do nas.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij