HL Hotel Lechicka, Poznań
Odmieniona restauracja Lechicka, obiady niedzielne i Restaurant Week Polska
  1. Hauptseite
  2. Hotel
  3. Nachrichten
  4. Odmieniona restauracja Lechicka, obiady niedzielne i Restaurant Week Polska

Nachrichten

Aufenthalt am
Abreise am

Odmieniona restauracja Lechicka, obiady niedzielne i Restaurant Week Polska

23 Oktober 2019

W Restauracji Lechicka trwają zmiany w wyglądzie wnętrza, ale rewolucja na talerzu już zagościła na dobre.

Szef kuchni Dariusz Spychała dołączając do Lechickiej wprowadził nowy zespół, świeżą energię, ale przede wszystkim całkowicie odmienione menu. Zestaw serwowanych dań zmienia się sezonowo, wykluczając kilka trwałych i najbardziej kultowych pozycji w karcie.

Restauracja Lechicka to zmodyfikowana małymi akcentami kuchnia polska. Zależnie od pory roku i dostępności produktów sezonowych, można się spodziewać innego zestawu dań. Bo przecież różnorodność to podstawa każdej kuchni.

Obiady niedzielne

Cotygodniowym cyklem w restauracji Lechicka są niedzielne obiady rodzinne. Menu na niedzielę szef kuchni ustala w okolicach środy i czwartku. Wtedy można też sprawdzić przygotowaną propozycję na stronie FB Restauracji Lechicka. Co tydzień można się spodziewać czegoś innego, ale zawsze smacznego.


Zastanawiacie się co na przykład można zjeść w Lechickiej w niedzielę?


Szef kuchni Dariusz Spychała wymienia - Na przykład niedawno na niedzielę przygotowaliśmy: chłodnik, gołąbki, pieczonego pstrąga, kaszotto z pęczaku, a na deser ciasto czekoladowe i kompot rabarbarowy. W inną niedzielę: chłodnik z ogórka, szaszłyki drobiowe, makaron z warzywami. Zawsze staram się, aby w menu nie zabrakło też ryby oraz pozycji wegetariańskiej. Dodatki w postaci surówek i sałatek stoją na ladzie, można sobie nakładać do woli. Jestem pewien, że każdy znajdzie niedzielny smak dla siebie.

Lunch w sam raz

Lechicka nie zapomina również o ofercie lunchowej. Od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 16:00 możecie zjeść u nas zupę i danie główne w cenie 25 zł. Na Facebooku Restauracji Lechicka w każdy poniedziałek dostępne jest nowe menu na bieżący tydzień. Zawsze kilka dań do wyboru. Nic tylko wybierać i zajadać!

Impreza rodzinna, chrzciny, komunia w Lechickiej? Ależ proszę!

Nasz szef kuchni nie boi się wyzwań. Wraz z niezastąpionym zespołem przygotują dania również na duże przyjęcia. Dla imprez okolicznościowych w Restauracji Lechicka zawsze jest osobna oferta i możliwość uzgodnienia dedykowanego menu.

Miejsca też jest wystarczająco. W restauracji z powodzeniem można zorganizować imprezę na 60 osób. Na większą ilość gości czekają sale konferencyjne z pięknym widokiem, na zielony Poznań. Jeśli więc zastanawiasz się gdzie zorganizować imprezę firmową, chrzciny, komunię czy wesele, restauracja Lechicka zaprasza.


Lechicka i Restaurant Week Polska

Restauracja Lechicka ponownie bierze udział w Restaurant Week Polska. W tym roku w cenie 49 zł. można skosztować trzech dań ze specjalnie przygotowanej na tę okazję karty. Restaurant Week potrwa do końca października. Zapraszamy!

 

zeig auf der Karte
Newsletter
Melden sich ein
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen