HL Hotel Lechicka, Poznań
Restauracja Lechicka zmienia się na lepsze!
  1. Hauptseite
  2. Hotel
  3. Nachrichten
  4. Restauracja Lechicka zmienia się na lepsze!

Nachrichten

Aufenthalt am
Abreise am

Restauracja Lechicka zmienia się na lepsze!

11 Oktober 2019

W restauracji przewidziany jest kompleksowy remont. Do końca listopada w Lechickiej ukaże się odmienione wnętrze i więcej zieleni.

Projektem nowej przestrzeni zajęła się Iwona Dobrzykowska z biura architektonicznego THE-SIGN - www.the-sign.pl.

Wnętrza umilą kanapy od producenta mebli Motiv Home.

Zmiany obejmą całą restaurację, od mebli po kolory ścian. Przewidziany jest również całkiem odmieniony bufet oraz kącik dla dzieci. W oknach pojawią się stylowe zasłony. Chcemy, aby restauracja nabrała innego charakteru. Ma być nowocześnie i przytulnie.

Hotel Lechicka stawia na zieleń. I to nie tylko przy doborze koloru mebli czy ścian, ale również jeśli chodzi o roślinność. Już teraz przed hotelem nasadzone zostały tuje. W restauracji pojawią się donice z kwiatami. W przyszłości przewidziany jest remont tarasu, który będzie wychodzić prosto na leśną przestrzeń, znajdującą się obok hotelu.


Już niedługo jeśli pomyślisz o zorganizowaniu rodzinnego lub firmowego przyjęcia, urodzin dla dziecka, chrzcin czy komunii, odmieniona restauracja Lechicka zaprasza!


W restauracji będzie można również zorganizować wesele do 80 gości, a na większe uroczystości weselne zapraszamy do skorzystania z panoramicznej sali konferencyjnej z widokiem na Poznań (do 130 osób).


Do odmienionej restauracji Lechicka zapraszamy już od początku grudnia!

zeig auf der Karte
Newsletter
Melden sich ein
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen