HL Hotel Lechicka, Poznań
Bajkowe Betlejem w Poznaniu
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Bajkowe Betlejem w Poznaniu

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Bajkowe Betlejem w Poznaniu

26 listopada 2019

Od 16 listopada na Placu Wolności możemy podziwiać i odwiedzać Betlejem Poznańskie, czyli coroczny świąteczny jarmark. Betlejem Poznańskie na Placu Wolnośći potrwa do 22 grudnia.

Świąteczny klimat na Placu Wolności

W okresie przedświątecznym Plac Wolności zmienia się nie do poznania. Wkraczając do Betlejem Poznańskiego, zanurzamy się w świat bajek, magii, zapachów świątecznych i kolorowych światełek. Świąteczne dekoracje, drewniane domki i budki wypełnione upominkami i słodyczami sprawiają, że daje się wyczuć już ducha Świąt Bożego Narodzenia.


Jednak Betlejem Poznańskie to nie tylko budki sprzedające prezenty i grzane wino, a również wydarzenia towarzyszące. W okresie od 16 do 22 grudnia na Poznaniaków czekają warsztaty śiąteczne, koncerty, pokazy świetlne, a nawet silent disco.


Cały program wydarzeń towarzyszących Betlejem Poznańskiemu, znaleźć można na stronie: betlejempoznanskie.pl

Betlejemska bimba

Do Betlejem Poznańskiego można przyjechać specjalnie na ten okres przygotowanym świątecznym tramwajem, tzw. betlejemską bimbą.
Rozkład jazdy świątecznego tramwaju: betlejempoznanskie.pl/betlejemska-bimba

Od 30 listopada targ świąteczny - Betlejem Poznańskie rusza, także na Starym Rynku!

Wiemy, że miłośników zwiedzania świątecznych jarmarków w Polsce nie brakuje. Poznań zaprasza na wyjątkowy jarmark, a Hotel Lechicka na nocleg i kolację. To możemy być pomysł na wspaniały świąteczny weekend w Poznaniu!

 

 

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się i dołącz do nas.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij